|

Ik, jij, wij ... samen maken we het verschil !

Update corona


Tijdens het Overlegcomité van vrijdag 22 januari werden volgende maatregelen afgesproken:


  • Geen verlenging of afkoelingsweek voor de lagere scholen.
  • Leerlingen lager onderwijs moeten geen mondmasker op school dragen. Enkel indien er in de hoogste klas een besmetting wordt vastgesteld (leerling of leerkracht), of een leerling of leerkracht in quarantaine moet gaan (bijvoorbeeld omwille van een besmetting in het gezin), of wanneer er door het CLB andere virologische risico's worden vastgesteld, moeten de leerlingen een mondmasker dragen; zowel in de klas als op de speelplaats en dit gedurende een periode van 14 dagen


Indien er zich wijzigingen voordoen, houden we jullie via deze weg op de hoogte.



Aanmelding nieuwe leerlingen


Gezien externen in code oranje niet toegelaten zijn op school, kan de aanmelding van nieuwe leerlingen enkel telefonisch gebeuren.


Aanmelden van broers en/of zussen kan vanaf maandag 1 februari 2021 op het nr 03 680 12 60.


Aanmelden van andere kinderen kan vanaf maandag 1 maart 2021.

Hiervoor kan u op de dag van 1 maart terecht op het nr 0492 97 48 68 van 8u-12u en van 13u-15u.

Na 1 maart kan u terecht op het nr 03 680 12 60 of via:


- de orthopedagogen (03 680 12 63)


Inge Bernaerts (kleuters) inge.bernaerts@mpi-zonnebos.be
Wim Vervoort (basisaanbod – type 9) wim.vervoort@mpi-zonnebos.be
Silke Francois (basisaanbod) silke.francois@mpi-zonnebos.be
Sarah Scholiers (type 2) sarah.scholiers@mpi-zonnebos.be
Ilse kokken (type 2 ASS) ilse.kokken@mpi-zonnebos.be


- de sociale dienst (03 680 12 61)


Inge Deckers (alle geledingen + interne leerlingen) inge.deckers@mpi-zonnebos.be

Over ons


Wij zijn een school voor buitengewoon kleuter- en lager onderwijs en bieden in al onze geledingen onderwijs aan voor leerlingen met ASS. De hoofdschool is gevestigd in 's Gravenwezel en onze wijkschool bevindt zich in Schilde.

Ons aanbod onderwijs op maat bestaat uit:


  • BKO Type 2/Type 4
  • BLO Basisaanbod 
  • BLO Type 2/Type 4
  • BLO Type 2 ASS
  • BKO Type 9
  • BLO Type 9


Secretariaat

03/680.12.60

kizi.schrans@mpi-zonnebos.be

Leerlingenvervoer

0498/88.47.30

leerlingenvervoer@mpi-zonnebos.be