|

Ik, jij, wij ... samen maken we het verschil !


Het team van Zonnebos wenst iedereen een warm, vreugdevol en gezond 2021!

 

Zoals jullie wellicht vernomen hebben, blijft code oranje behouden in het onderwijs. Dit houdt in dat de bijhorende coronamaatregelen van kracht blijven tot aan de krokusvakantie.


Bij een vermoeden of vastgestelde besmetting vragen we om steeds de school te verwittigen op het nr. 03 680 12 60.


Kinderen die op reis geweest zijn naar een rode zone zijn verplicht om zich te laten testen (op dag 1 en op dag 7).

Tot zolang de resultaten van de tweede test niet gekend zijn, moet je kind in quarantaine en mag hij/zij niet naar school komen. Nadat een negatief testresultaat op de tweede test is afgeleverd, kan je kind uit quarantaine.


Wij danken jullie alvast voor de medewerking en hopen op een gezond en leerrijk 2021.



Aanmelding nieuwe leerlingen


Gezien externen in code oranje niet toegelaten zijn op school, kan de aanmelding van nieuwe leerlingen enkel telefonisch gebeuren.


Aanmelden van broers en/of zussen kan vanaf maandag 1 februari 2021 op het nr 03 680 12 60.


Aanmelden van andere kinderen kan vanaf maandag 1 maart 2021.

Hiervoor kan u op de dag van 1 maart terecht op het nr 0492 97 48 68 van 8u-12u en van 13u-15u.

Na 1 maart kan u terecht op het nr 03 680 12 60 of via:


- de orthopedagogen (03 680 12 63)


Inge Bernaerts (kleuters) inge.bernaerts@mpi-zonnebos.be
Wim Vervoort (basisaanbod – type 9) wim.vervoort@mpi-zonnebos.be
Silke Francois (basisaanbod) silke.francois@mpi-zonnebos.be
Sarah Scholiers (type 2) sarah.scholiers@mpi-zonnebos.be
Ilse kokken (type 2 ASS) ilse.kokken@mpi-zonnebos.be


- de sociale dienst (03 680 12 61)


Inge Deckers (alle geledingen + interne leerlingen) inge.deckers@mpi-zonnebos.be

Over ons


Wij zijn een school voor buitengewoon kleuter- en lager onderwijs en bieden in al onze geledingen onderwijs aan voor leerlingen met ASS. De hoofdschool is gevestigd in 's Gravenwezel en onze wijkschool bevindt zich in Schilde.

Ons aanbod onderwijs op maat bestaat uit:


  • BKO Type 2/Type 4
  • BLO Basisaanbod 
  • BLO Type 2/Type 4
  • BLO Type 2 ASS
  • BKO Type 9
  • BLO Type 9


Secretariaat

03/680.12.60

kizi.schrans@mpi-zonnebos.be

Leerlingenvervoer

0498/88.47.30

leerlingenvervoer@mpi-zonnebos.be