Contact

Directie MPI: 03/680.12.60

  • Patrick Leppens

patrick.leppens@telenet.be



Coördinator MPI: 0498/88.47.27

  • Leen Van Ham

leen.vanham@mpi-zonnebos.be



Onthaal MPI: 03/680.12.60

  • Charis Neudt: personeel + leerlingen

mpi.zonnebos@sgr3.be



Leerlingenvervoer: 0498/88.47.30

  • Charis Neudt

leerlingenvervoer@mpi-zonnebos.be



Sociale dienst: 03/680.12.61

  • Inge Deckers

inge.deckers@mpi-zonnebos.be



Medische dienst: 03/680.12.62

  • Ingrid De Bie

ingrid.debie@mpi-zonnebos.be

  • Christel Teuwen

christel.teuwen@mpi-zonnebos.be



Orthopedagogen: 03/680.12.63

  • Leen Blom

        leen.blom@mpi-zonnebos.be

  • Inge Bernaerts (kleuters type 2 + kleuters auti)

inge.bernaerts@mpi-zonnebos.be

  • Wim Vervoort (basisaanbod + kleuters en lager type 9)

wim.vervoort@mpi-zonnebos.be

  • Sarah Scholiers (lager type 2)

sarah.scholiers@mpi-zonnebos.be

  • Ilse Kokken (lager auti)

        ilse.kokken@mpi-zonnebos.be


fax: 03/680.12.43  |  telefoon na 16u30 (coördinator MPI): 0498/88.47.27

MPI Zonnebos

Moerstraat 50

2970 's-Gravenwezel

Secretariaat

03/680.12.60

mpi.zonnebos@sgr3.be

Leerlingenvervoer

0498/88.47.30

leerlingenvervoer@mpi-zonnebos.be