contact

directie MPI: 03/680 12 60

Patrick Leppens

patrick.leppens@telenet.be

 

 

coördinator MPI: 0498/88 47 27

Leen Van Ham

leen.vanham@mpi-zonnebos.be

 

 

onthaal MPI: 03/680 12 60

Kizi Schrans: personeel + leerlingen

An Van Looy: personeel + leerlingen

mpi.zonnebos@sgr3.be

 

 

leerlingenvervoer: 0498 / 88 47 30

03 / 680 12 65

Mani Lenaerts

leerlingenvervoer@mpi-zonnebos.be

afsprakennota

 

sociale dienst: 03/680 12 61

sociale.dienst@mpi-zonnebos.be

Inge Deckers

inge.deckers@mpi-zonnebos.be

 

 

medische dienst: 03/680 12 62

medische.dienst@mpi-zonnebos.be

Ingrid De Bie

ingrid.debie@mpi-zonnebos.be

Kristien Joos

kristien.joos@mpi-zonnebos.be

Christel Teuwen

christel.teuwen@mpi-zonnebos.be

 

 

orthopedagogen: 03/680 12 63

ortho@mpi-zonnebos.be

Leen Blom

leen.blom@mpi-zonnebos.be

Inge Bernaerts (kleuters type 2 + kleuters auti)

inge.bernaerts@mpi-zonnebos.be

Wim Vervoort (basisaanbod + kleuters en lager type 9)

wim.vervoort@mpi-zonnebos.be

Sarah Scholiers (lager type 2)

sarah.scholiers@mpi-zonnebos.be

Ilse Kokken (lager auti)

ilse.kokken@mpi-zonnebos.be

 

fax: 03/680 12 43 - telefoon na 16u30: coördinator MPI: 0498 88 47 27

Leerlingenvervoer:

0498/88 47 30

 

 

MPI Zonnebos

Moerstraat 50

2970 's-Gravenwezel

Secretariaat:

03/680 12 60

mpi.zonnebos@sgr3.be